Kopš 29.05.2018. „InteliVENT” OÜ pieder „Zehnder” grupai

Šveices uzņēmums „Zehnder Group” AG nopirka uzņēmumu „InteliVENT” OÜ

Lai nostiprinātu savu pozīciju Baltijas tirgū, vadošais apkures sistēmu ražotājs Eiropā „Zehnder Group” AG ir iegādājies uzņēmumu „InteliVENT” OÜ, kas piedāvā novatoriskus iekštelpu klimata un enerģētikas risinājumus.

Kopš 2018. gada 29. maija „Zehnder Group” AG pieder 100% no „InteliVENT” OÜ daļu. Uzņēmums „InteliVENT” tika nodibināts 2010. gadā; mūsu galvenā nodarbošanās sfēra ir dažādu iekštelpu klimata un enerģētikas risinājumu plānošana, uzstādīšana un pārdošana.

Kopš 2012. gada „InteliVENT” ir „Zehnder Group” klients, kā arī vairāku produktu grupu oficiālais importētājs. Visi desmit „InteliVENT” darbinieki, tai skaitā rīkotājdirektors Tomass Kolks (Toomas Kolk), turpinās savu darbību zem „Zehnder Baltics” OÜ nosaukuma, apvienojot tirdzniecības vadību un tehnisko atbalstu visās trijās Baltijas valstīs.

„Zehnder Group” vietējās pārstāvniecības atvēršana ļauj piedāvāt esošajiem un jaunajiem klientiem vislabākas kvalitātes pakalpojumus, jaunus produktus, kā arī plašu tehnisko risinājumu klāstu.

Papildu informāciju atradīsiet www.zehndergroup.com

Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

Ja Jums ir jebkādi jautājumi par mūsu produktiem un risinājumiem, ierakstiet tos šeit un mēs sazināsimies ar Jums.