Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data03/virt76403/domeenid/www.zehnder.lv/htdocs/wp-content/themes/intelivent2/functions.php on line 1367

  Registreeru seminarile

  Mūsdienīgi dvieļu žāvētāji ikvienam interjeram.

  Vai esat noguruši no mitrajiem dvieļiem, kuri nežūst un veido papildus mitrumu vannas istabā? Vai Jūs vēlētos tīru un estētiski pievilcīgu vannas istabu? Zehnder plašais vannas istabas radiatoru un dvieļu žāvētāju klāsts piešķirs jūsu mājai jaunu elpu.

  Vannas istabās bieži dvieļu žāvēšanai netiek pievērsta pienācīga uzmanība, kas ir īpaši būtiska higiēnas nodrošināšanai. Jo dvielis tiek ātrāk izžāvēts, jo mazāk iespēju baktērijām un mikrobiem attīstīties mitrā vidē. Dvieļu žāvētājs var kalpot kā dizaina elements vai diskrēti iekļauties esošajā interjerā.

  Zehnder Zenia

  Zehnder Zenia uzsilda dvieļus pirms to izmantošanas un izžāvē tos pēc tās, silda telpu ar durvīs iebūvēto infrasarkano sildītāju un spēj ļoti ātri telpu piesildīt ar karstā gaisa pūtēju, neatkarīgi no cita apkures risinājuma telpā. Radiatora dizains iederēsies jebkurā interjerā, burtiski “iekļaujoties” tajā. Radiatoru var gan iebūvēt jebkurā sienas konstrukcijā, kā arī uzstādīt virs sienas. Ir pieejama arī versija, komplektā ar Burgbad plauktu, kā baltā, tā melnā krāsā. Dvieļi tiek sildīti un žāvēti aiz elegantām stikla durvīm, nodrošinot tīru un estētiski pievilcīgu vidi. Pie pasūtīšanas iespējams izvēlēties durvju vēršanas virzienu. Iekārtas ērtu un saprotamu vadību nodrošina aplikācija, kas pieejama uz visām iOS un Android viedierīcēm.

   

  Zehnder Deseo Verso

  Zehnder Deseo Verso elektriskais stikla radiators sevī apvieno mūsdienīgu dizainu, augstu komfortu un nepieredzētu funkcionalitāti. Elegantā stikla virsma iederas jebkurā vannas istabas interjerā, kļūstot par apbrīnas objektu un padarot telpu patīkami siltu. Stikls var būt gan melnā, gan baltā krāsā, gan kā spogulis. Tā kopšana ir viegla un ūdens pilieni neuzkrājas uz tā virsmas. Dvieļi žāvēšanai tiek paslēpti aiz stikla, radot tīru un askētisku vidi. Interjera dizaina brīvību sniedz iespēja pie uzstādīšanas izvēlēties uz kuri pusi dvieļu turētāji tiks izbīdīti. Radiatora vadība tiek nodrošināta ar intuitīvu vadību uz stikla virsmas vai vadības pulti.Zehnder ComfoGrid Linea

  Zehnder ComfoGrid Linea dizaina restītes nodrošina efektīvu gaisa plūsmu un mūsdienīgu dizainu. Ar savu eleganto izskatu un augsto kvalitāti šīs restītes iekļaujas jebkurā interjerā. Tās ir pieejamas ar baltu un melnu stikla virsmu, vai nerūsējošā tērauda izpildījumā. Šīs restītes arī var veiksmīgi kombinēt ar citiem Zehnder produktiem, piemēram, Zehnder Comfogrid Linea + Zehnder Deseo Verso veido Perfektu dizaina kombināciju. Pārvērtiet savu vannas istabu relaksējošā oāzē, kur ir patīkami silts un ir pastāvīgi svaigs, tīrs gaiss.

   

  Zehnder ComfoGrid Linea
  Link
  Zehnder Deseo Verso
  Link
  Zehnder Zenia
  Link
  Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

  Ja Jums ir jebkādi jautājumi par mūsu produktiem un risinājumiem, ierakstiet tos šeit un mēs sazināsimies ar Jums.