Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data03/virt76403/domeenid/www.zehnder.lv/htdocs/wp-content/themes/intelivent2/functions.php on line 1367

  Registreeru seminarile

  Zehnder sertificēto partneru programma

  Zehnde

  Laipni lūdzam sertificēto partneru programmā!

  Zehnder sertificēto partneru programma palīdz jūsu uzņēmumam gūt panākumus, nodrošinot ērtus dzīvojamo telpu ventilācijas risinājumus arvien augošā tirgū. Izmantojot mūsu programmu, jūs kļūstat par Zehnder ventilācijas ekspertu.

  partner_embleem-e1641568723372-pio38u7junqb9i4s13nq0uow8tf6ug4yg8hr4ezd3e

  Mūsu mērķis ir padarīt cilvēku dzīvi veselīgāku, ērtāku un vieglāku. Mēs vēlamies to panākt ne tikai mūsu sistēmu lietotājiem, bet arī musu sadarbības partneriem. Zehnder sertificēto partneru programma palīdz veidot klientu uzticību jūsu biznesam un sniedz iespēju gūt labumu no mūsu lojalitātes programmas.

  zehnder_logo_new-pecl7jl4y2ir90dinhdbrktvid71j8vxzbnzlbo1bi

  Priekšrocības

  Sertificētā partnera programma sniedz jūsu uzņēmumam lielākas iespējas sasniegt savus mērķus. Mēs esam priecīgi jums palīdzēt ar visu nepieciešamo, lai reklamētu jūsu biznesu un padarītu sevi redzamu. Mēs sniegsim jums nepieciešamo informāciju par komfortablu ventilāciju, lai jūs varētu labāk konsultēt savus klientus.

  PRAKTISKĀS APMĀCĪBAS:
  PLĀNOŠANA UN KONSTRUKCIJA

  Uzziniet, kā ērti, salīdzinōši ātri un uzticami projektēt ventilācijas sistēmas. Saņemiet padomus un ieteikumus reālai praksei.

  TIEŠSAISTES APMĀCĪBAS

  Apspriežamās tēmas attiecas uz klientu apkalpošanu, tehnoloģijām un uzstādīšanu. Turklāt mēs sniedzam padomus par tādām tēmām kā starojuma apkure un dzesēšana, dizaina radiatori, utt.

  DIZAINS

  Vai jums ir nepieciešami projektēšanas un uzstādīšanas ieteikumi jūsu būvprojektam? Mēs varam jūs atbalstīt un palīdzēt ātri sasniegt jūsu mērķus.

  AUTOMAŠĪNAS UZLĪME

  Izmantojiet savu automašīnu kā reklāmas laukumu: varat uzlīmēt uzlīmes Zehnder ventilācijas ekspertiem uz sava uzņēmuma transportlīdzekļa un pārvērst katru klientu apmeklējumus par nelielu reklāmas braucienu, lai palīdzētu jūsu uzņēmumam attīstīties katrā ceļojumā.

  VENTILĀCIJAS PALĪGI

  Informācija jūsu klientiem: Zehnder ventilācijas brošūras partneriem ir ideāli piemērotas klientu konsultācijām. Tās satur informāciju par komforta ventilācijas sistēmu funkcionalitāti un priekšrocībām.

  GARANTIJA

  Kā īpašu pakalpojumu varat piedāvāt saviem klientiem 5 gadu ražotāja garantiju Zehnder ventilācijas sistēmām. Tas dod jums vēl vienu tirdzniecības priekšrocību klientu acīs un stiprina jūsu uzticību jūsu biznesam. Vienkārši pie iekārtas uzstādīšnas un palaišanas, aizpildiet reģistrācijas veidlapu un nodošanas ekspluatācijā un gaisa plūsmas mērīšanas protokolu.

  NB! Parakstītus dokumentus lūdzam sūtīt uz tonis.klaas@zehndergroup.com.

  Laipni lūdzam sertificēto partneru programmā!

  Kā izvēlēties ventilācijas sistēmu?
  Link
  Kļūdas, kas tiek pieļautas, izvēloties un uzstādot ventilācijas sistēmu
  Link
  Vairāk par "Zehnder" ventilāciju
  Link
  Komfortabla ventilācija ar mitruma atgūšanu
  Link
  Kā darbojas ventilācijas sistēma?
  Link
  5 gadu garantiju
  Link
  Ventilācijas iekārtas
  Link
  Ventilācija palīdz cīņā ar vīrusiem
  Link
  Perfekta kombinācija - Jaunie ComfoValve Luna gaisa vārsti
  Link
  Mēs esam šeit, lai palīdzētu!

  Ja Jums ir jebkādi jautājumi par mūsu produktiem un risinājumiem, ierakstiet tos šeit un mēs sazināsimies ar Jums.